מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג היא טכניקת ריפוי אנרגטית עוצמתית שפותחה על ידי ויאנה סטיבל בשנת 1995. גישה הוליסטית זו לריפוי מתמקדת בגישה למצב גלי המוח תטא, שהוא מצב מדיטטיבי עמוק המאפשר ריפוי עמוק ושינוי אישי.

תטא הילינג מבוסס על האמונה שהמחשבות והאמונות שלנו יוצרות את המציאות שלנו. על ידי גישה למצב גלי המוח תטא, המטפל מסוגל לזהות ולשחרר אמונות מגבילות ודפוסי חשיבה שליליים המעכבים את המטופל מלהשיג את מטרותיו ולחיות את חייהם הטובים ביותר. ובכך מאפשר למטופל לגשת לפוטנציאל האמיתי שלו וליצור שינויים חיוביים בחייו.

אחד מעקרונות המפתח של תטא הילינג הוא הרעיון של "חפירה לעומק" כדי לחשוף את שורש הבעיה, אמונת השורש על עליה יושב הקונפליקט. באמצעות שאילת סדרה של שאלות ושימוש בבדיקות שרירים כדי לזהות את האמונות הבסיסיות שמניעות בעיה מסוימת. ברגע שאמונות אלו מזוהות, המטפל עובד עם המטופל כדי לשחרר אותן ולהחליף אותן באמונות מעצימות יותר. כל זאת באמצעות שיחה, מדיטציה, בדיקת אמונות וחיבור לאנרגיית הבריאה.

היתרונות של תטא הילינג הם רבים. טכניקה עוצמתית זו יכולה לעזור לשפר את הבריאות הפיזית, הנפשית והרגשית, ויכולה גם לעזור לשפר מערכות יחסים, קריירה והתפתחות אישית. זה גם יכול לעזור לשחרר פחדים, פוביות ואמונות מגבילות אחרות המעכבות את הלקוח מלהשיג את מטרותיו.

בפגישת תטא הילינג, המטפל והמטופל עובדים יחד על מנת לזהות ולשחרר אמונות מגבילות, וליצור אמונות חדשות ומעצימות התומכות במטופל בהשגת מטרותיו ולחיות חייו הטובים ביותר. תהליך זה הוא עדין, לא פולשני ומשנה עמוקות, ויכול לעזור למטופל לחוות שינויים עמוקים בחייו.

אם אתם מחפשים דרך עוצמתית ויעילה לשנות את חייכם ולהשיג את המטרות שלכם, מוזמנים לנסות תטא הילינג. טכניקה רבת עוצמה זו יכולה לעזור לך לשחרר אמונות מגבילות ודפוסי חשיבה שליליים, וליצור את השינויים החיוביים שאתה רוצה בחייך.

הילה רייכמן-הולנד

#אלףבית

אלוהים איזו משימה פותחת חשיבה! בואו ניגש ישר לענינים.. גם גם .. אלה המילים שמאפיינות אותי. אני גם מעצבת תכשיטים ובעלת חנויות באטסי ואמזון וגם מטפלת גוף-נפש דלת לעולם הנשמה...